• Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Sokol, Шайтан  
Авиации СГВ форум » ДЕЛА МИРСКИЕ » ИСТОРИЯ » Polscy Partyzanci (oddzialy rabusi i mordercow)
Polscy Partyzanci
polskaДата: Воскресенье, 22 Января 2017, 11.36.53 | Сообщение # 1
Группа: Поиск
Сообщений: 311
Статус: Отсутствует
witam szukam wszelkiej dostepnej dokumentacj na temat partyzantow na ternach Polski .Wiem ze takowe dokumenty sa w sieci lecz ja nie umiem ich znalesc .Ktos zapyta po co mi one juz odpowiadam bo chce udowodnic kilku niby historykom ze 3/4 partyzantow to zwykli mordercy i rabusie w tym takze slynny oddzial Orlika .Jest ktos kto pomogl by mi takie dokumenty znalesc bylbym za okazana pomoc bardzo wdzieczny
 
СаняДата: Воскресенье, 22 Января 2017, 12.25.00 | Сообщение # 2
Группа: Админ
Сообщений: 65535
Статус: Отсутствует
Цитата polska ()
Ktos zapyta po co mi one juz odpowiadam bo chce udowodnic kilku niby historykom ze 3/4 partyzantow to zwykli mordercy i rabusie w tym takze slynny oddzial Orlika


Partyzanci byli różni. To właśnie nazywamy je jedno słowo partyzanci.
Wolontariusze wykonują rozkazy jego mocy, to jedno pojęcie. Tłum mieszkańców, o których nawet władze nie wiedzą, kto zabił w trosce o grabieży, trudno nazwać partyzanci. I to nie tylko w Polsce.


Qui quaerit, reperit
 
polskaДата: Воскресенье, 22 Января 2017, 19.18.57 | Сообщение # 3
Группа: Поиск
Сообщений: 311
Статус: Отсутствует
zgadza sie ale nie kazdy strzela niewinnemu w plecy albo wysadza oznaczony pociag sanitarny .Wiem ze sa dostepne w sieci takie dokumenty ktore dosc dokladnie opisuja wyczyny partyzantow lecz pojecia nie mam gdzie ich szukac .wiec bylbym wdzieczny kazdemu kto pomogl by mi je znalesc a owe dokumenty wyjasnily by jakim byl naprawde oddzial Orlika i wielu mu podobnych .moze wreszcie skoniczyly by sie brednie i zachwalanie zbrodniarzy i zlodziei .naprawde bende wdzieczny za takie dokumenty
 
polskaДата: Пятница, 27 Января 2017, 12.14.35 | Сообщение # 4
Группа: Поиск
Сообщений: 311
Статус: Отсутствует
czy naprawde nie am nikogo kto by zechcial mi pomoc znalesc dokumenty ktore nota bene sa w sieci lecz pojecia nie ma gdzie i jak je znalesc .interesuja mnie w szczegolnosc dokumenty dotyczace WIN i oddzialow pod dowdztwem Mariana Bernaciaka pseldo Orlik ktory operowal na terenach ryk deblina garwolina pulaw kozienic .za okazana pomoc bylbym naprawde wdzieczny .owe dokumenty pozwolily by mi poznac cala prawde o tym bandyckim zgrupowaniu .
 
polskaДата: Вторник, 07 Февраля 2017, 18.44.06 | Сообщение # 5
Группа: Поиск
Сообщений: 311
Статус: Отсутствует
ktos zapyta po co mi owa doukumntacja a oto i dowod lepszego chyba juz nie trzeba

Прикрепления: 1418464.jpg (25.8 Kb)
 
СаняДата: Среда, 08 Февраля 2017, 10.15.01 | Сообщение # 6
Группа: Админ
Сообщений: 65535
Статус: Отсутствует
Цитата polska ()
czy naprawde nie am nikogo kto by zechcial mi pomoc znalesc dokumenty ktore nota bene sa w sieci lecz pojecia nie ma gdzie i jak je znalesc .interesuja mnie w szczegolnosc dokumenty dotyczace WIN i oddzialow pod dowdztwem Mariana Bernaciaka pseldo Orlik ktory operowal na terenach ryk deblina garwolina pulaw kozienic .za okazana pomoc bylbym naprawde wdzieczny .owe dokumenty pozwolily by mi poznac cala prawde o tym bandyckim zgrupowaniu .

Марек , негде взять такие документы.

Польское сопротивление 1939 – 1945 гг.
http://www.runivers.ru/doc/d2.php?PORTAL_ID=6392&SECTION_ID=6397


Qui quaerit, reperit
 
polskaДата: Среда, 08 Февраля 2017, 17.38.44 | Сообщение # 7
Группа: Поиск
Сообщений: 311
Статус: Отсутствует
ja nie szukam linkow do jakis nic mi nie mowiacych stron i ktor sa dla mnie bezuzyteczne.ja poszukuje dokumentow zdjec zestaiwen itp dokumentacj i tylko ona mnie interesuje
 
Авиации СГВ форум » ДЕЛА МИРСКИЕ » ИСТОРИЯ » Polscy Partyzanci (oddzialy rabusi i mordercow)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: